KRAKDANCE Party&Chill

krakdance 1.png

KRAKDANCE Party&Chill

 

W tym roku stawiamy na zabawę! W piątek (31.03.2023), drugi dzień targów zapraszamy Państwa na imprezę, gdzie przy muzyce będzie można spędzić czas w gronie znajomych. Dodatkowo klub PROMINENT oferuje bilard, kręgle, piłkarzyki i dartsy - a o wszystko w cenie biletu!

Bilety:

150 PLN 

Ilość miejsc ograniczona!

KUP BILET

W cenie: fingerfoody, słone przekąski, dj/karaoke, bilard, piłkarzyki, dart, kręgle, voucher 60 PLN do wykorzystania na barze.

sponsorKolDental.png

 

Miejsce imprezy:

PROMINENT The Original Lounge Bar
30-001 Kraków, ul. Kamienna 17

Start imprezy:

31.03.2023 (Piątek)
godz. 20.00


Prominent logo.png [26.53 KB]

Prominent Club – Odwiedź wyjątkowe miejsce, w którym każdego dnia panuje klimat do zabawy z klasą.
Twoje spotkania ubarwi nastrojowy Lounge bar. Usiądź przy stoliku i rozkoszuj się każdą chwilą – dla nas każdy jest wyjątkowym gościem.
Zagraj w bilarda, rozegraj pasjonujący mecz w piłkarzyki, ćwicz celne oko podczas gry w darts lub sprawdź się na kręgielni. To wszystko znajdziesz w Prominent The Original Lounge Bar.

Kraków to magiczne miasto – dlatego właśnie tutaj mieści się Prominent Club. Łatwo do nas trafić – czekamy na Ciebie w centrum przy ulicy Kamiennej 17, w piwnicach Hali Sportowej Politechniki Krakowskiej. W naszym klubie zawsze będziesz cieszyć się nie tylko dobrą atmosferą, ale także wypoczniesz i wyciszysz się – jeśli będziesz potrzebować chwili wytchnienia. Klimatyzowane sale: barowa, taneczna i bilardowa oraz nowoczesna, dwutorowa kręgielnia zapewnią Ci duży wybór wrażeń, którymi będziesz chciał uraczyć siebie, swoich znajomych lub gości.