informacje organizacyjne

Targi-KRAKDENT-2022-sobota (18).jpg

WARUNKI UCZESTNICTWA

Zapraszamy Państwa do zapoznania się WARUNKAMI UCZESTNISTCWA w Programie Szkoleniowym KRAKDENT-edu

Czytaj więcej

 

D220409AB_032_Easy-Resize.com_Easy-Resize.com.jpg

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Kongres DENTAL SPAGHETTI jest częścią Programu Szkoleniowego KRAKDENT-edu.

Rejestracja Uczestników Programu Szkoleniowego KRAKDENT-edu odbywa się:

 • na podstawie VOUCHERÓW: po wystawieniu faktury link z voucherem jest wysyłany do każdego Uczestnika na adres e-mailowy, podany podczas logowania. Dzięki voucherowi odbiorą Państwo identyfikatory i materiały zjazdowe w punkcie rejestracji na Targach. Prosimy o sprawdzanie folderów SPAM i ŚMIECI!!
 • w punkcie rejestracji Uczestników KRAKDENT-edu, lobby EXPO Kraków, Galicyjska 9: w każdy dzień targów od godz. 9.00 do zakończenia ostatniego kursu na terenie EXPO
 • dodatkowe punkty rejestracji: powstaną w każdym miejscu, w którym będą realizowane szkolenia KRAKDENT-edu, w tych punktach w dniu odbywania się danego kursu również będzie można odebrać materiały i identyfikatory.
  - rejestracja na Kongres > od 7.30, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej MANGGHA
  - rejestracja na Sesje przedkongresowe > od 8.30, Park Inn Kraków Hotel

Wstęp na Targi KRAKDENT®:

 • Identyfikator Uczestnika KRAKDENT-edu jest jednocześnie biletem wstępu na 3 dni Targów oraz na bezpłatne szkolenia i wykłady firm (z wyjątkiem szkoleń dodatkowo płatnych u firm/organizatorów) – dlatego warto odebrać materiały i identyfikator już w pierwszy dzień Targów!

Opłaty i zgłoszenia podczas trwania Targów KRAKDENT®:

 • w punkcie rejestracji KRAKDENT-edu będzie przygotowane stanowisko z komputerem gdzie będzie można dokonywać zgłoszeń oraz wpłat on-line za udział w szkoleniach KRAKDENT-edu, o ile będą wolne miejsca. Przyjmujemy płatność również kartą lub gotówką.

Wykłady obcojęzyczne:

 • są tłumaczone na język polski.

Certyfikaty:

 • imienne certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w szkoleniach będą przygotowane w formacie PDF i wysłane po zakończonych Targach na adresy mailowe Uczestników. Certyfikaty powinny być wysłane do miesiąca po Targach w zależności od ilości zgłoszeń.

Lunch:

 • Uczestnicy Programu Szkoleniowego KRAKDENT-edu mają zapewniony lunch: na terenie EXPO Kraków w rejonie sali Praga lub szkolenia zewnętrzne poza terenem EXPO Kraków - w miejscach odbywania się tych szkoleń. Wyjątek stanowią warsztaty dla higienistek ze względu na czas ich trwania.

Faktury końcowe:

 • opcja „Generuj fakturę VAT” będzie aktywna w dniach 30.03.2023-15.04.2023, dzięki czemu każdy Uczestnik posiadający fakturę zaliczkową może wystawić fakturę na swoim Koncie Klienta. Link do logowania: https://krakdent-edu.exposupport.pl/login

Kontakt:
Magdalena Wojtoń 12/651-90-13, +48 506-176-932, wojton@targi.krakow.pl