Dla wystawców

targi-krakdent-2022 (7).jpg

Dlaczego warto postawić na KRAKDENT?

Od 30 lat tworzymy z udziałem setek firm z branży największe i najlepsze targi stomatologiczne w Polsce.

► W jednym miejscu i czasie prezentowana jest kompleksowa oferta wyposażenia gabinetów stomatologicznych - począwszy od profesjonalnych sprzętów i umeblowania a kończywszy na materiałach niezbędnych do codziennej pracy.

► Tutaj spotyka się cała branża!

► Targi KRAKDENT® umożliwiają nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych oraz znalezienie nowych klientów wśród ponad 15000 branżowych Zwiedzających z Polski a także m.in Słowacji, Czech, Niemiec i Ukrainy.

​Statystyki targowe są sprawdzone i potwierdzone przez audyt CENTREX-u (Związek Międzynarodowych Statystyk Targowych).

Doborowe towarzystwo ponad 300 Wystawców z Polski i zagranicy, prezentujących nowości i najlepsze produkty z branży stomatologicznej.

Targi-KRAKDENT-2022-sobota (26).jpg

Targi to także:

► wartościowy program towarzyszący KRAKDENT-edu, całodniowe kursy medyczne, prezentacje i szkolenia firm, które wzbudzają zainteresowanie Państwa klientów,

► intensywna promocja - 24 000 wysyłanych pocztą tradycyjną informacji o targach oraz kolejne kilka tysięcy w formie newsletterów, a także szeroko zakrojona kampania marketingowa w niemal wszystkich czasopismach i portalach branżowych.

Organizator Targi w Krakowie Sp. z o.o. to firma znana i ceniona w branży eventowej. Mając wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez targowych, co roku gwarantujemy doskonałą obsługę i przygotowanie wydarzenia. Należymy do Polskiej Izby Targowej a nasze targi są audytowane przez Centrex.

Nasza firma w 2011 r. została członkiem prestiżowej światowej organizacji, jaką jest Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI. Ponadto od kilku lat jesteśmy członkiem ICCA – Międzynarodowego Stowarzyszenia Konferencji i Kongresów, gwarantującego najwyższy poziom organizowanych spotkań.

telkomp.jpg

Ważne!

UWAGA! Z powodu otrzymania informacji o krążących wiadomościach z propozycją udostępnienia rzekomej bazy danych zwiedzających KRAKDENT, informujemy, że nie udostępniamy żadnych baz danych wystawców czy zwiedzających nikomu oraz z nikim nie współpracujemy w takim zakresie. Nie korzystamy także z zewnętrznych firm w celu gromadzenia płatnych wpisów do katalogów targowych. Prosimy więc w przypadku dostania takiej wiadomości o zignorowanie jej i nieodpowiadanie (ryzyko związane ze spamem i wyłudzeniem).