Dypl. hig. stom. Danuta Rozmarynowska

rozmarynowska-danuta.png

Dypl. hig. stom. Danuta Rozmarynowska

Firma: Durr Dental SE

O Prelegencie:

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna, absolwentka Dietetyki Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Na co dzień opiekuje się i leczy pacjentów w klinice stomatologicznej Properdent. Autorka wielu publikacji w czasopismach branżowych. Uczestniczka szkoleń i kursów krajowych i zagranicznych z zakresu higienizacji pacjenta i zastosowania laserów w gabinecie higieny. W 2016 roku w Bordeaux zdobyła Certyfikat Trenerski firmy Acteon z Technik oczyszczania zębów. W 2018 roku uczestniczka Międzynarodowej Konferencji dla Higienistek w Mediolanie. Od 2010r pracuje urządzeniem Vector Paro, stosując u swoich pacjentów oczyszczanie za pomocą liniowych ultradźwięków razem z nanohydroksyapatytem.

Od 10 lat prowadzi cykle szkoleń dla lekarzy i higienistek stomatologicznych. Autorka fanpage Trener Uśmiechu, na którym motywuje i propaguje profilaktykę wśród pacjentów.

W 2015 roku podczas 1. Kongresu Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej zdobyła wyróżnienie w Sesji Plakatowej, przedstawiając pracę nt. Zastosowania fotodynamicznej terapii w leczeniu periodontitis.

Inicjatorka edukacyjnych akcji dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Pasjonatka i kreatorka zdrowego - różowo-białego uśmiechu. W życiu zawodowym spełnia swoje motto: “Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”