Stabilna obudowa o wadze 13 kg poprawia pracę. Trwała jakość dzięki zastosowaniu delikatnych, lekkich materiałów. Piec jest prosty w użyciu, wystarczy rozpakować, skonfigurować i rozpocząć pracę.


Równomierna dystrybucja energii

Izolacja włóknem o wyjątkowo czystej jakości i bardzo precyzyjna konstrukcja zapewnia stabilną dystrybucję energii. Ogrzewanie spiralą grzewczą produkcji Dekemy, zapewnia niezrównaną trwałość i długowieczność.


Obudowa

Chłodzenie konwekcyjne zostało zintegrowane z obudową pieca bez konieczności używania oddzielnego wentylatora. Sama obudowa jest wykonana z lekkiego aluminium, odpornego na korozję. Projekt wizualny oparty na matowym czarnym wykończeniu całej powierzchni dodaje elegancji i poprawia walory estetyczne..


Komora

Komora grzewcza wykończona z wysokiej jakości włókna izolacyjnego, wyjątkowo czystej jakości, o średnicy 80 mm. Piec może być używany ze wszystkimi odpowiednimi tacami do wypalania.


Sterowanie

Termoelementy wykonane z platyny o najczystszej jakości z kontrolą jakości znacznie poniżej 1°C. Charakteryzuje się najlepszym zachowaniem temperatury, dzięki kalibracji z niezrównanie precyzyjną próbką srebra i z tylko jednym punktem pomiaru temperatury.


Winda

System wind zaprojektowany, aby ruch podnośnika eliminował wibracje. W piecu 220 została zastosowana technologia trwałej, bezobsługowej mechaniki ze stali nierdzewnej. Winda zapewnia możliwość wybrania własnej pozycji suszenia.


​Panel sterowania

Interfejs użytkownika jest bardzo intuicyjny, niezależne od języka. Obsługa na panelu dotykowym. Posiada 100 dowolnie wybieranych programów. Regulowany punkt włączenia próżni, niezależny od temperatury wstępnego podgrzewania.