Kiedy tylko ma możliwość, wyjeżdża do Afryki, by jako stomatolog nieść pomoc miejscowej ludności. Działa w ramach akcji „Dentysta w Afryce”, organizowanej przez Fundację Dzieci Afryki.

Ukończył Wydział Lekarski Oddział Stomatologii na Akademii Medycznej w Warszawie oraz Zarządzanie Zakładami Opieki Zdrowotnej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Dbając o wysoki standard usług w prowadzonych przez siebie klinikach, stale doskonali lekarskie i managerskie umiejętności. 

W praktyce zawodowej wykonuje zabiegi z zakresu implantologii, protetyki i chirurgii stomatologicznej. W leczeniu pacjentów równie wiele uwagi przywiązuje do aspektów medycznych jak psychologicznych. Wychodząc z założenia, że kształtowanie dobrych nawyków dbania o higienę trzeba rozpocząć u najmłodszych, od wielu lat jest zaangażowany w profilaktykę stomatologiczną u dzieci.

Konrad Rylski poprowadzi wykład inauguracyjny tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT®, podczas którego opowie o swojej działalności w ramach wypraw do Afryki. Zapraszamy 11 kwietnia (czwartek) o godz. 10:30 do sali Wiedeń B (ramowy program Targów KRAKDENT® dostępny tutaj).
Już wkrótce informacje o kolejnej związanej ze stomatologią akcji społecznej. Cieszymy się mogąc podczas KRAKDENTU® stworzyć przestrzeń dla przedsięwzięć zwiększających świadomość w kwestii profilaktyki zdrowotnej i inicjujących bezinteresowną pomoc. Stomatolodzy z pasją są siłą napędową branży dentystycznej!