Zarejestruj się na KRAKDENT-edu już dziś!

08.12.2023

Rozpoczęła się rejestracja na szkolenia w ramach programu KRAKDENT-edu, dedykowanemu lekarzom stomatologom, technikom dentystycznym oraz asystentkom i higienistkom stomatologicznym. Ten kompleksowy program składa się z różnorodnych kursów medycznych, kongresu oraz warsztatów praktycznych.

Dlaczego warto wziąć udział w KRAKDENT-edu? Przede wszystkim ze względu na możliwość poszerzenia swojej wiedzy z zakresu stomatologii. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych ekspertów, również zagranicznych, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami. To doskonała okazja do nauki nowych technik i procedur, aktualizacji swoich umiejętności oraz zdobycia cennych informacji na temat najnowszych trendów i innowacji w branży stomatologicznej.

Każdy dzień programu szkoleniowego KRAKDENT-edu skupiony jest na innym temacie z zakresu stomatologii. W czwartek odbędzie się sesja endodontyczna, w piątek sesja chirurgiczna, natomiast ostatniego dnia, w sobotę odbędzie się sesja stomatologii dziecięcej.

Szkolenia są różnorodne i precyzyjnie dobrane do potrzeb każdej grupy zawodowej. Dzięki czemu możesz skupić się na obszarach, które są dla Ciebie najbardziej istotne i interesujące.

Jak co roku w ramach programu szkoleniowego KRAKDENT-edu odbywać się będzie również Międzynarodowy Kongres Stomatologiczny DENTAL SPAGHETTI. Trwają prace nad programem wydarzenia, więcej informacji już wkrótce!

SPRAWDŹ PROGRAM KRAKDENT-EDU

Zapraszamy do rejestracji już dziś!

aktualnosc-rejestracja-krakdent-edu.png [1.42 MB]