Z ostatniej chwili! Smok nad Krakowem!

01.02.2024

Nad Krakowem pojawił się smok. Świadkowie donoszą, że jest to prawdopodobnie smoczyca. O opinię poprosiliśmy ekspertów, którzy potwierdzili przypuszczenia. Smok widziany był ostatnio dziesiątki lat temu, a powodem jego powrotu są 30. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT®.

Chwila, chwila, ale co wspólnego mają targi ze smokiem? Smok a dokładnie Smoczyca Targów KRAKDENT® nawiązuje do bogatego dziedzictwa kulturowego Krakowa – miasta królów, artystów i biznesu. W światowych rankingach stolica Małopolski uznawana jest za jedną z najczęściej wybieranych destynacji w Polsce. Nie tylko posiada bogatą bazę gastronomiczną i hotelarską, ale również oferuje mnogość atrakcji – wystawy, koncerty czy spektakle. Z uroków miasta chętnie korzystają uczestnicy targów, którzy pobyt w Krakowie planują już na kilka miesięcy przed wydarzeniem. Smoczyca spoglądająca na wystawców i zwiedzających z materiałów promocyjnych imprezy, ma przypominać o tym, że targi są idealną okazją do łączenia przyjemności z biznesem. Organizatorzy zachęcają, aby w wolnych chwilach korzystać z atrakcji, jakie daje miasto, zaczynając np. od odwiedzin u Smoka wawelskiego – jednego z symboli miasta.

Z całą pewnością Smoczyca Targów KRAKDENT® wnosi magiczny element do codzienności i zaprasza do wspólnego pisania historii, historii największych targów stomatologicznych w Polsce, które w tym roku obchodzą jubileusz 30-lecia. Z tej okazji powstał wyjątkowy spot promocyjny wykorzystujący elementy animacji i sztucznej inteligencji. Film zabiera widza w świat magii, w którym EXPO Kraków zamienia się w smoczą jamę, a głównym bohaterem jest smok. W wielu kulturach smoki przedstawiane są jako istoty posiadające potężne i ostre zęby. W kontekście stomatologii – duże i mocne zęby – symbolizują siłę i zdrowie. Dlaczego więc filmowy smok nabawił się próchnicy? Tego dowiemy się z materiału wideo. ↓

Zapraszamy do wspólnego świętowania 30. jubileuszu Targów KRAKDENT®. Bądźcie gotowi na niezapomniane chwile podczas wydarzenia, pełne magii i inspiracji. Nie możemy się doczekać, aby Was wszystkich powitać wraz z naszą nową bohaterką!

Do zobaczenia 11-13 kwietnia w EXPO Kraków!