Strefa Kariery

strefa-kariery-baner.jpg [89.97 KB]


Znajdź idealnego pracownika na Targach KRAKDENT®!

Targi KRAKDENT® to niepowtarzalna szansa na nawiązanie kontaktów, a także znalezienie pracownika czy wymarzonej pracy. W dniach 30.03-1.04.2023 EXPO Kraków zamieni się w miejsce spotkań liderów branży i doświadczonych ekspertów otwartych na nowe wyzwania zawodowe. Zgłoszone przez Państwa oferty pracy będą tradycyjnie drukowane i wieszane na tablicy Strefy Kariery w lobby EXPO Kraków. W tym roku związku z uruchomieniem nowej wersji strony internetowej wprowadzamy nowość – moduł z ofertami pracy dostępny w stronie krakdent.pl. Mamy nadzieję, że będzie to spore ułatwienie dla osób poszukujących informacji na temat pracy w branży. Zapraszamy do udziału w Strefie Kariery!


Jak zgłosić ofertę pracy w Strefie Kariery?

1. Wypełnij formularz dostępny do pobrania poniżej. Formularz będzie również dostępny w formie drukowanej w recepcji targowej podczas trwania targów.

2. Wypełniony formularz prosimy o przesłanie na adres marketing@targi.krakow.pl z dopiskiem "Strefa Kariery KRAKDENT". Formularze będą systematycznie umieszczane na stronie gdzie osoby poszukujące pracy będą mogły dowiedzieć się o dostępnych stanowiskach, na które mogą aplikować. Oprócz zamieszczenia formularza na stronie Targów, będą one również drukowane i systematycznie zawieszane na tablicy ogłoszeń w Strefie Kariery podczas trwania targów.

3. Nie przesłane mailowo formularze lub wypełnione dopiero na Targach będzie można samemu przykleić na tablicy ogłoszeń w Strefie Kariery (lobby EXPO Kraków, zaraz za kasami).