ramowy program szkoleń

Ramowy program szkoleń

 

SALE WYKŁADOWE 
(Podana liczba osób w salach dotyczy tylko układu teatralnego. Możliwy inny układ.)

Czwartek 30.03

  Budapeszt A
60 os.

Budapeszt C 
100 os.

Lwów A 
70 os.

Lwów B 
70 os.

Lwów C 
80 os.

Wiedeń A 
150 os.

Wiedeń B 
150 os.

 

10.15-11.00

Dürr Dental SE wolny termin wolny termin wolny termin Pierre Fabre Oral Care

 

 KRAKDENT-edu   
kurs dla lekarzy

(10.00-17.00)

SESJA ENDODONCJA

Logo_ESDENT_BASE.png [49.28 KB]

 

>ZAPISZ SIĘ!<

 

wolny termin 

10.15-11.00

11.15-12.00

wolny termin wolny termin wolny termin wolny termin 

11.15-12.00

12.15-13.00

rezerwacja
SHOP DENT 
Euronda SPA
wolny termin 

12.15-13.00

13.15-14.00

wolny termin wolny termin Marrodent wolny termin 

13.15-14.00

14.15-15.00

xxxxx wolny termin wolny termin wolny termin wolny termin 

14.15-15.00

15.15-16.00

wolny termin wolny termin wolny termin wolny termin wolny termin wolny termin 

15.15-16.00

16.15-17.00

wolny termin wolny termin wolny termin wolny termin wolny termin wolny termin 

16.15-17.00

17.15-18.00

wolny termin wolny termin wolny termin wolny termin wolny termin xxxxx wolny termin 

17.15-18.00

 

Piątek 31.03

 

Budapeszt A
60 os.

Budapeszt B
60 os.

Budapeszt C 
100 os.

Lwów A 
70 os.

Lwów B 
70 os.

Lwów C 
80 os.

Wiedeń A 
150 os.

Wiedeń B 
150 os.

 

10.15-11.00

KRAKDENT-edu


warsztaty dla higienistek

(10.00-17.00)

 

PSHD.png [41.59 KB]

>ZAPISZ SIĘ!<

Poldent

Oboda Consulting & Training Group

(10.00-16.00)

 

KRAKDENT-edu

sesja wykładowa PTTD

(10.00-15.00)

 

logo_PTTD.jpg [6.19 KB]

>ZAPISZ SIĘ!<

Kavo

Optident

KRAKDENT-edu   
kurs dla lekarzy

(10.00-17.00)

SESJA CHIRURGIA

Logo_ESDENT_BASE.png [49.28 KB]


>ZAPISZ SIĘ!<

wolny termin

10.15-11.00

11.15-12.00

Chema Pierre Fabre Oral Care Indent

11.15-12.00

12.15-13.00

12.15-13.00

13.15-14.00

GC Europe
(13.30-15.15)
Marrodent Voco

13.15-14.00

14.15-15.00

Kavo

14.15-15.00

15.15-16.00

Meditrans GC Europe Dental ID Sunstar

15.15-16.00

16.15-17.00

3M Poland Ivoclar

16.15-17.00

17.15-18.00

xxxxx xxxxx Dürr Dental SE Align Technology xxxxx wolny termin

17.15-18.00

 

Sobota 1.04

 

Budapeszt
220 os.

Lwów A 
70 os.

Lwów B 
70 os.

Lwów C 
80 os.

Wiedeń  
300 os.

 

10.15-11.00

 

KRAKDENT-edu   
kurs dla lekarzy

(10.00-17.30)

SESJA STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Prowadzi Gość Specjalny:

duggal-monty.png [57.38 KB]

Prof. Monty DuggalBDS, MDSc, FDS, RCS, PhD
Qatar University

 

Logo_ESDENT_BASE.png [49.28 KB]


>ZAPISZ SIĘ<

 

DMG

Philips Sonicare Ivoclar

KRAKDENT-edu


kurs dla higienistek

(10.00-17.30)

 

PSHD.png [41.59 KB]


>ZAPISZ SIĘ!<

10.15-11.00

11.15-12.00

Marrodent Chema

11.15-12.00

12.15-13.00

Nowy Gabinet Stomatologiczny

12.15-13.00

13.15-14.00

Smileline VITA Zahnfabrik

13.15-14.00

14.15-15.00

Eminto Fenice

14.15-15.00

15.15-16.00

Denon Dental Nowy Gabinet Stomatologiczny

15.15-16.00

16.15-17.00

wolny termin Denon Dental

16.15-17.00

17.15-18.00

xxxxx xxxxx xxxxx

17.15-18.00

 

SALKI WARSZTATOWE
(Podana liczba osób w salach dotyczy tylko układu teatralnego. Możliwy inny układ.)

Czwartek 30.03

 

salka S2
30 os.

salka S4
20 os.

salka S6
20 os.

salka S7
20 os.

salka S10
20 os.

 

10.15-11.00

wolny termin

 

KRAKDENT-edu

Warsztaty dla techników

10.15-16.00


logo_PTTD.jpg [6.19 KB]

>ZAPISZ SIĘ!<

Dentsply Sirona/Meditrans

10.00-17.00

wolny termin

Dentsply Sirona/Meditrans

10.00-17.00

10.15-11.00

11.15-12.00

Pioon Polska Lako/Romident

11.15-12.00

12.15-13.00

Arkona Optident

12.15-13.00

13.15-14.00

13.15-14.00

14.15-15.00

Marrodent

14.15-15.00

15.15-16.00

DNA Architekci

15.15-16.00

16.15-17.00

wolny termin xxxxx

16.15-17.00

17.15-18.00

wolny termin xxxxx

17.15-18.00

 

Piątek 31.03

 

salka S2
30 os.

salka S4
20 os.

salka S6
20 os.

salka S7
20 os.

salka S10
20 os.

 

10.15-11.00

GC Europe

KRAKDENT-edu
Warsztaty dla techników

10.15-16.00


logo_PTTD.jpg [6.19 KB]

>ZAPISZ SIĘ!<

Dentsply Sirona/Meditrans

10.00-17.00

Curaden

Dentsply Sirona/Meditrans

10.00-17.00

10.15-11.00

11.15-12.00

11.15-12.00

12.15-13.00

GC Europe Septodont

12.15-13.00

13.15-14.00

13.15-14.00

14.15-15.00

xxxx DNA Architekci

14.15-15.00

15.15-16.00

Indent Voco

15.15-16.00

16.15-17.00

xxxxx

16.15-17.00

17.15-18.00

Lako/Romident xxxxx

17.15-18.00

 

Sobota 1.04

 

salka S2
30 os.

salka S4
20 os.

salka S6
20 os.

salka S7
20 os.
salka S10
20 os.
 

10.15-11.00

GC Europe

 

KRAKDENT-edu
Warsztaty dla techników

10.15-16.00


logo_PTTD.jpg [6.19 KB]

>ZAPISZ SIĘ!<

Dentsply Sirona/Meditrans

10.00-15.00

Align Technology

Dentsply Sirona/Meditrans

10.00-15.00

10.15-11.00

11.15-12.00

Lako/Romident

11.15-12.00

12.15-13.00

GC Europe Septodont

12.15-13.00

13.15-14.00

13.15-14.00

14.15-15.00

Denon Dental Marrodent

14.15-15.00

15.15-16.00

Denon Dental

DNA Architekci

15.30-16.15

xxxxx

15.15-16.00

16.15-17.00

wolny termin xxxxx

16.15-17.00

 

SCENA KRAKDENT MeetUp

Termin czwartek 30.03 piątek 31.03 sobota 1.04
11.00-11.30 xxxxxxxxxx rezerwacja rezerwacja
11.45-12.15   rezerwacja rezerwacja
12.30-13.00 Optident Poldent Poldent
13.15-13.45   Quadrostom  DMG (13.15-14.10)
14.00-14.30   Atos
14.45-15.15 Quadrostom  Indent DMG (14.15-15.15)
15.30-16.00 TwK TwK TwK
16.15-16.45      
17.00-17.30