Mariusz Oboda

oboda-mariusz.png

Mariusz Oboda

Firma: OBODA Group®

O Prelegencie:

Założyciel OBODA Group® |twórca projektów szkoleniowych |coach | trener z 20-letnim doświadczeniem.
Na swojej drodze zawodowej od 1993 r. jest związany ze stomatologią. Stworzył 3 przychodnie stomatologiczne, którymi z sukcesem zarządzał przez kilkanaście lat.
W ramach OBODA Group zrzesza psychologów oraz socjologów, którzy skupiają się na badaniu psychologicznych aspektów pracy z pacjentem. Posiada akredytację największej międzynarodowej organizacji coachingowej ICF (International Coach Federation) na poziomie Professional Certified Coach (PCC). Posiada certyfikat Master Practicioner in Art of NLP, nadany przez amerykańskie stowarzyszenie The Society of NLP i Instytut Psychoterapii.
Od  2003 roku w unikalny sposób połączył całą zdobytą wiedzę psychologiczną oraz stomatologiczną i skupił się na badaniu i opracowywaniu profesjonalnych standardów pracy z pacjentem stomatologicznym. Prekursor badań wpływu postępowania lekarza na decyzje medyczne pacjenta. Autor najbardziej kompletnego projektu rozwoju zawodowego i osobistego lekarzy dentystów (MEMS). Twórca unikalnego interdyscyplinarnego modelu zarządzania praktyką. Jako pierwszy na tym rynku rozwija także zasoby wewnętrzne lekarzy,  wiedząc, że behawioralne wskazówki postępowania to dopiero początek drogi do sukcesu zawodowego i osobistego. Autor artykułów z zakresu psychologicznych aspektów pracy
z pacjentem (Implantologia, e-Dentico, Medical Tribune, TPS).