Dypl. hig. stom. Magdalena Suszyńska

suszyńska-magdalena_20240110121613.jpg

Dypl. hig. stom. Magdalena Suszyńska

Firma: SUNSTAR GUM / LISTERINE®

O Prelegencie:

Od 11 lat jestem aktywną zawodowo dyplomowaną higienistką stomatologiczną. Obecnie pracuję klinicznie w dwóch gabinetach w Łodzi. Od 2015 roku prowadzę praktyczne szkolenia grupowe i indywidualne dla higienistek stomatologicznych. Jestem współzałożycielką i Prezesem Łódzkiego Stowarzyszenia Higienistek Stomatologicznych. W latach 2019-2023 byłam członkinią zarządu Sekcji Profilaktyki i Promocji Zdrowia Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. W 2019 roku miałam zaszczyt być konsultantem w sprawie procedowanej ustawy dotyczącej regulacji innych zawodów medycznych w Ministerstwie Zdrowia w 2019 r. W Centrum Rozwoju Edukacji WŁ w Łodzi przekazuję wiedzę na kierunku higienistka stomatologiczna. Pełnię funkcję egzaminatora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej dla kierunków higienistka i asystentka stomatologiczna. Miałam przyjemność być członkinią rady naukowej ogólnopolskiego testu wiedzy Repetitio est w 2019 roku oraz edukatorem szkolnym projektu „Niesamowity Świat Higieny Jamy Ustnej” prowadzonego w latach 2017-2020 w Szkołach Podstawowych w całej Polsce.

Jest mi niezmiernie miło być prelegentką oraz uczestniczką licznych ogólnopolskich konferencji, sympozjów, szkoleń, webinarów i targów stomatologicznych.

Obecnie studiuję psychologię na V roku – w lipcu bronię pracę magisterską pt.: „Poczucie umiejscowienia kontroli i poczucie własnej wartości, a wypalenie zawodowe higienistek i asystentek stomatologicznych w Polsce.” 

Jak mantrę powtarzam: "Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson