Szkolenia i wykłady firm w salach

 

 

Zapraszamy na szkolenia i wykłady firm, które odbędą się w EXPO Kraków podczas Targów KRAKDENT®.

Nie prowadzimy rejestracji uczestników na poniższe szkolenia i wykłady, ani nie pobieramy za nie żadnych opłat.

 

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE DLA UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ I WYKŁADÓW

 

BILETY: aby uczestniczyć w szkoleniach i wykładach należy posiadać bilet wstępu na targi lub identyfikator uczestnika programu KRAKDENT-edu. Część firm-organizatorów pobiera opłaty za swoje szkolenia, ich Uczestnicy również są zobowiązani do posiadania wstępu na Targi KRAKDENT® (wstęp = bilet wstępu lub identyfikator KRAKDENT-edu). Jeśli firma-organizator płatnego szkolenia zapewnia swoim Uczestnikom wstęp na targi, wtedy taka informacja znajduje się przy konkretnym szkoleniu.
Informacje o biletach → KLIK

ZGŁOSZENIA I OPŁATY: zgłoszenia i opłaty należy wysyłać bezpośrednio do firm-organizatorów, dokładne informacje można znaleźć przy poszczególnych wykładach i szkoleniach. 

 

 

Szanowni Państwo

 

W związku z przeniesieniem targów KRAKDENT na 3-5 września staramy sie przenieść również cały program szkoleń i wykładów firm na termin wrześniowy. Wszelkie informacje o zmianach w ww. programie znajdą się tej stronie. W sprawach związanych z opłatami poniesionymi za szkolenia prosimy o kontakt z firmą-organizatorem wybranego szkolenia.

 
Poniższy schemat zawiera podstawowe zakresy tematyczne szkoleń, należy kliknąć w wybraną prezentację, aby przejść do pełnego opisu.Wiedeń B


Lwów A

Lwów B


Lwów C


Budapeszt A


​Budapeszt B+C


Sala S2


​Sala S4


​Sala S6


​Sala S7​Sala S10


Lwów ALwów BLwów CBudapeszt BBudapeszt CSala S2Sala S4Sala S6Sala S7Sala S10