Ramowy program szkoleń/kursów/warsztatów





SALE WYKŁADOWE

 

11.04.2019 - Czwartek

 

Budapeszt A
60 os.

Budapeszt B+C
160 os.
Lwów A
70 os.
Lwów B
70 os.
Lwów C
78 os.
Wiedeń A
150 os.
Wiedeń B
150 os.
 10.15-11.00   Dornwell

                   


       Sesja szkoleniowa      
ARS Dental



 

       3M Oral Care        

XXXXXXX XXXXXXX


KRAKDENT-edu

kurs dla lekarzy
Chirurgia/Implantologia


   wyklad inauguracyjny     10.15-11.00  
11.15-12.00 Dornwell       Hol-Dental Depot      Air Liquide 11.15-12.00
12.15-13.00 Dornwell Cerkamed Optident 12.15-13.00
13.15-14.00

Dornwell

Shop Dent 13.15-14.00
14.15-15.00 Oral B Clevart

DOP

Meditrans CDPM 14.15-15.00
15.15-16.00 Oral B PTS CDPM 15.15-16.00
16.15-17.00 Oral B PTS AP Dental Medyczny Dom Medialny CDPM 16.15-17.00
17.15-18.00 XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX 17.15-18.00

 

12.04.2019 - Piątek

 

Budapeszt A
60 os.
Budapeszt B
60 os.
Budapeszt C
100 os.
Lwów A
70 os.
Lwów B
70 os.
Lwów C
78 os.
Wiedeń A
150 os.
Wiedeń B
150 os.
10.15-11.00
KRAKDENT-edu
warsztaty dla
asystentek i hogienistek​




          Szkola Okluzji       
NGS


Sesja szkoleniowa 
OBODA GROUP

       3M Oral Care        Apoldent Poldent

 

     

        KRAKDENT-edu       

kurs dla lekarzy

Funkcja i estetyka jako...


Chema Rzeszów 10.15-11.00
11.15-12.00 11.15-12.00
12.15-13.00 Hol-Dental Depot Cerkamed GC 12.15-13.00
13.15-14.00 13.15-14.00
14.15-15.00 Promedus Denon Dental Meditrans 14.15-15.00
15.15-16.00 15.15-16.00
16.15-17.00 PTSL Clevart DOP     Wytwórnia Zysków      Atos Warszawa 16.15-17.00
17.15-18.00 XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX 17.15-18.00

 

13.04.2019 - Sobota

 

Budapeszt A
60 os.
Budapeszt B+C
160 os.
Lwów A
70 os.
Lwów B
70 os.
Lwów C
78 os.
Wiedeń A+B
300 os.
10.15-11.00

Sesja dla ortodontów
  Athenea Dental Institute 

 

KRAKDENT-edu

kurs dla lekarzy
Stomatologia dziecięca


3M Oral Care Shop Dent Apoldent

  

KRAKDENT-edu


kurs dla asystentek 
i higienistek
stomatologicznych

10.15-11.00
11.15-12.00 Chema Rzeszów 11.15-12.00
12.15-13.00 Cerkamed 12.15-13.00
13.15-14.00 Clevart 13.15-14.00
14.15-15.00 Lasotronix XXXXXXX 14.15-15.00
15.15-16.00 Lasotronix XXXXXXX XXXXXXX 15.15-16.00
16.15-17.00 XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX 16.15-17.00
17.15-18.00 XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX 17.15-18.00



SALE WARSZTATOWE


 

11.04.2019 - czwartek

 

  sala S2
30 os.
sala S4
20 os.
sala S6
20 os.
sala S7
20 os.
sala S10
20 os.
 
     10.15-11.00            XXXXXXX      
                
XXXXXXX                 Dentsply                 
Sirona
                             
XXXXXXX                Dentsply               
Sirona
                           
    10.15-11.00    
11.15-12.00 XXXXXXX XXXXXXX 11.15-12.00
12.15-13.00 Meditrans                Hol-Dental Depot              12.15-13.00
13.15-14.00 DentalHolding 13.15-14.00
14.15-15.00 Kancelaria PBKB DentalHolding 14.15-15.00
15.15-16.00 zadowolonypacjent.pl Amadar 15.15-16.00
16.15-17.00 zadowolonypacjent.pl Amadar 16.15-17.00

 

12.04.2019 - piątek

 

  sala S2
30 os.
sala S4
20 os.
sala S6
20 os.
sala S7
20 os.
sala S10
20 os.
 
10.15-11.00 GC Poldent

Dentsply

      Sirona      

Biodent Dentsply 
Sirona
10.15-11.00
11.15-12.00 DentalHolding 11.15-12.00
12.15-13.00 Hol-Dental Depot 12.15-13.00
13.15-14.00 13.15-14.00
14.15-15.00 Denon Dental  Equadent  14.15-15.00
15.15-16.00 15.15-16.00
16.15-17.00 Keymed XXXXXXX 16.15-17.00

 

13.04.2019 - sobota

 

  sala S2
30 os.
sala S4
20 os.
sala S6
20 os.
sala S7
20 os.
sala S10
20 os.
 
10.15-11.00 GC 

 

KRAKDENT-edu

     Warsztat dla techników nr 6    

Vintage Pro...

 

Dentsply 
Sirona
Arkona Dentsply 
Sirona
10.15-11.00
11.15-12.00 11.15-12.00
12.15-13.00 12.15-13.00
13.15-14.00 13.15-14.00
14.15-15.00 Denon Dental 14.15-15.00
15.15-16.00 Denon Dental XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX 15.15-16.00
16.15-17.00 XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX 16.15-17.00