Ramowy program szkoleń/kursów/warsztatów w EXPO Kraków*





SALE WYKŁADOWE

 

11.04.2019 - Czwartek

 

Budapeszt A
60 os.

Budapeszt B+C
160 os.
Lwów A
70 os.
Lwów B
70 os.
Lwów C
78 os.
Wiedeń A
150 os.
Wiedeń B
150 os.
 10.15-11.00   Dornwell

                   


       Sesja szkoleniowa      
ARS Dental



 

       3M Oral Care        

XXXXXXX XXXXXXX


KRAKDENT-edu

kurs dla lekarzy
Chirurgia/Implantologia



   wyklad inauguracyjny    10.15-11.00  
11.15-12.00 Dornwell       Hol-Dental Depot      Air Liquide 11.15-12.00
12.15-13.00 Dornwell Cerkamed Optident 12.15-13.00
13.15-14.00

Dornwell

Shop Dent 13.15-14.00
14.15-15.00 Oral B Medshare Center

DOP

Meditrans CDPM 14.15-15.00
15.15-16.00 Oral B PTS CDPM 15.15-16.00
16.15-17.00 Oral B PTS AP Dental Medyczny Dom Medialny CDPM 16.15-17.00
17.15-18.00 XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX 17.15-18.00

 

12.04.2019 - Piątek

 

Budapeszt A
60 os.
Budapeszt B
60 os.
Budapeszt C
100 os.
Lwów A
70 os.
Lwów B
70 os.
Lwów C
78 os.
Wiedeń A
150 os.
Wiedeń B
150 os.
10.15-11.00
KRAKDENT-edu
warsztaty dla
asystentek i higienistek​





          Szkola Okluzji       
NGS


Sesja szkoleniowa 
OBODA GROUP

       3M Oral Care        Apoldent Poldent

 

     

        KRAKDENT-edu       

kurs dla lekarzy

Funkcja i estetyka jako...


Chema Rzeszów 10.15-11.00
11.15-12.00 11.15-12.00
12.15-13.00 Hol-Dental Depot Cerkamed GC 12.15-13.00
13.15-14.00 13.15-14.00
14.15-15.00 Promedus Denon Dental Meditrans 14.15-15.00
15.15-16.00 15.15-16.00
16.15-17.00 PTSL Medshare Center DOP     Wytwórnia Zysków      Atos Warszawa 16.15-17.00
17.15-18.00 XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX 17.15-18.00

 

13.04.2019 - Sobota

 

Budapeszt A
60 os.
Budapeszt B+C
160 os.
Lwów A
70 os.
Lwów B
70 os.
Lwów C
78 os.
Wiedeń A+B
300 os.
10.15-11.00

Sesja dla ortodontów
  Athenea Dental Institute 

KRAKDENT-edu

Kurs dla asystentek
i higienistek
stomatologicznych

3M Oral Care Shop Dent Apoldent

  

KRAKDENT-edu


kurs dla lekarzy 
Stomatologia dziecięca



10.15-11.00
11.15-12.00 Chema Rzeszów 11.15-12.00
12.15-13.00 Cerkamed 12.15-13.00
13.15-14.00 Medshare Center 13.15-14.00
14.15-15.00 Lasotronix XXXXXXX 14.15-15.00
15.15-16.00 Lasotronix XXXXXXX XXXXXXX 15.15-16.00
16.15-17.00 XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX 16.15-17.00
17.15-18.00 XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX 17.15-18.00



SALE WARSZTATOWE



11.04.2019 - czwartek



sala S2
30 os.
sala S4
20 os.
sala S6
20 os.
sala S7
20 os.
sala S10
20 os.

     10.15-11.00           Ersa Medical      
                
XXXXXXX                Dentsply                 
Sirona
                             
XXXXXXX               Dentsply               
Sirona
                           
    10.15-11.00    
11.15-12.00XXXXXXXXXXXXXX11.15-12.00
12.15-13.00Meditrans               Hol-Dental Depot             12.15-13.00
13.15-14.00DentalHolding13.15-14.00
14.15-15.00Kancelaria PBKBDentalHolding14.15-15.00
15.15-16.00zadowolonypacjent.plAmadar15.15-16.00
16.15-17.00zadowolonypacjent.plAmadar16.15-17.00


12.04.2019 - piątek



sala S2
30 os.
sala S4
20 os.
sala S6
20 os.
sala S7
20 os.
sala S10
20 os.

10.15-11.00GCPoldent

Dentsply

      Sirona      

BiodentDentsply 
Sirona
10.15-11.00
11.15-12.00DentalHolding11.15-12.00
12.15-13.00Hol-Dental Depot12.15-13.00
13.15-14.0013.15-14.00
14.15-15.00Denon Dental Equadent 14.15-15.00
15.15-16.0015.15-16.00
16.15-17.00KeymedXXXXXXX16.15-17.00


13.04.2019 - sobota



sala S2
30 os.
sala S4
20 os.
sala S6
20 os.
sala S7
20 os.
sala S10
20 os.

10.15-11.00GC 


KRAKDENT-edu

     Warsztat dla techników nr 6    

Vintage Pro...


Dentsply 
Sirona
ArkonaDentsply 
Sirona
10.15-11.00
11.15-12.0011.15-12.00
12.15-13.0012.15-13.00
13.15-14.0013.15-14.00
14.15-15.00Denon Dental14.15-15.00
15.15-16.00Denon DentalXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX15.15-16.00
16.15-17.00XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX16.15-17.00