Płyny Esthetic Colorant do barwienia prac z dwutlenku cyrkonu, którymi w łatwy i przyjazny sposób nadasz niezwykle naturalne efekty i charakteryzacje z rezultatem w kategorii WOW. Zestaw został opracowany specjalnie dla dysków cyrkonowych z serii „KATANA™ Zirconia” celem uzupełnienia estetyki, uzyskiwanej dzięki ich wielowarstwowej strukturze koloru.

System składa się z dwunastu płynów do barwienia pre-synteryzowanego dwutlenku cyrkonu, bezpośrednio po procesie frezowania. Produkt został też specjalnie zoptymalizowany pod kątem zachowania pierwotnej wytrzymałości na zginanie, gotowych uzupełnienień
z „KATANA™ Zirconia”.

Esthetic Colorant dyfunduje do struktury cyrkonu i jest utrwalany podczas jego ostatecznej synteryzacji bez dodatkowego etapu wypalania, dlatego praca systemem jest tak wygodna oraz pozwala na dużą oszczędność czasu poświęcanego na indywidualne charakteryzacje prac w stosunku do innych rozwiązań. Dostępna paleta odcieni umożliwia łatwe uzyskanie typowych efektów oraz realistycznej kolorystyki uzupełnień, natomiast unikalna technika aplikacji barwników (na pre-synteryzowany materiał) sprawia, że charakteryzacje niejako wychodzą z wewnątrz struktury gotowego uzupełnienia, podobnie jak dzieje się to w przypadku naturalnych tkanek zęba.  

Więcej informacja na stronie:
www.kuraraynoritake.eu/pl