Dla zwiedzających
EXPO Kraków jest w pełni przygotowane do organizowania wydarzeń w obecnej sytuacji. Zarówno w 2020 roku jak i 2021 odbyły się wydarzenia w nowych warunkach sanitarnych – m. in. Targi Biżuterii i Zegarków JUBINALE, Targi Rozwiązań Zwiększających Bezpieczeństwo Sanitarno-Epidemiologiczne ANTYCOVID EXPO, Międzynarodowe Targi Książki, Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® itd. Był to swoisty sprawdzian dla całego zespołu organizacyjnego, który został zdany celująco. Zadowolenia nie kryli zarówno wystawcy, jak i goście. Zabezpieczenie sanitarne – dezynfekcja, podajniki z odpowiednimi płynami itp. – nie nastręczały trudności, podobnie jak obowiązek noszenia maseczek.


Targi KRAKDENT to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z ofertą producentów i dystrybutorów z całego świata oraz z nowościami z branży stomatologicznej.
Przyjdź, zobacz i zostań z nami!


Zakres ekspozycji targowej:

Producenci, przedstawiciele, dystrybutorzy sprzętu, narzędzi, materiałów dentystycznych, środków farmaceutycznych, odzieży medycznej, oprogramowania medycznego z całej Polski.

Informacje praktyczne


           

            
​             


      

Zapoznaj się z regulaminami bezpieczeństwa i korzystania z EXPO Kraków oraz parkingu dostępnymi TUTAJ.