Dla zwiedzających
Targi KRAKDENT to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z ofertą producentów i dystrybutorów z całego świata oraz z nowościami z branży stomatologicznej.
Przyjdź, zobacz i zostań z nami!


Zakres ekspozycji targowej:

Producenci, przedstawiciele, dystrybutorzy sprzętu, narzędzi, materiałów dentystycznych, środków farmaceutycznych, odzieży medycznej, oprogramowania medycznego z całej Polski oraz świata.


Bogaty program towarzyszący:

  • KRAKDENT-edu: kursy doskonalące, seminaria i warsztaty dla lekarzy dentystów, asystentek i higienistek stomatologicznych oraz techników dentystyczncyh
  • szkolenia i prezentacje firm (niemal 200 godzin programu!)
  • Międzynarodowy Kongres Stomatologiczny DENTAL SPAGHETTI z seminariami i warsztatami przedkongresowymi
  • otwarte prezentacje i spotkania na scenie KRAKDENT MEET-up
  • szkolenia i wykłady firm na stoiskachInformacje praktyczne, miejsce, godziny otwarcia, bilety, informacje o parkingu

Bezpieczeństwo


EXPO Kraków jest w pełni przygotowane do organizowania wydarzeń w obecnej sytuacji. Zarówno w 2020 roku jak i 2021 odbyły się u nas liczne wydarzenia w nowych warunkach sanitarnych. Był to swoisty sprawdzian dla całego zespołu organizacyjnego, który został zdany celująco. Zabezpieczenie sanitarne – dezynfekcja, podajniki z odpowiednimi płynami itp. nie nastręczały trudności.


Czy do wejścia na targi będzie potrzebny certyfikat szczepień lub negatywny test na covid-19?


Nie trzeba mieć certyfikatu szczepień ani wyników testów by wejść na targi. Zgodnie z aktualnymi wytycznymi, podczas targów obowiązkowa pozostaje dezynfekcja rąk.