Dla wystawców

Dlaczego warto

 

- Największe i najlepsze targi stomatologiczne w Polsce


- To już 28 edycja! Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT® są imprezą branżową o wieloletniej tradycji.


- W jednym miejscu i czasie prezentowana jest kompleksowa oferta wyposażenia gabinetów stomatologicznych - począwszy od profesjonalnych sprzętów i umeblowania a kończywyszy na materiałach niezbędnych do codziennej pracy.


- Tutaj spotyka się branża, tutaj możesz bezpośrednio spotkać się ze swoimi klientami.

 

- Targi KRAKDENT® umożliwiają nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych oraz znalezienie nowych klientów wśród ponad 15000 branżowych Zwiedzających z Polski a także m.in Ukrainy, Słowacji, Czech i Niemiec.


- Doborowe towarzystwo 451 Wystawców z Polski i zagranicy, prezentujących nowości i najlepsze produkty z branży stomatologicznej.


- Statystyki targowe są sprawdzone i potwierdzone przez audyt CENTREX-u (Związek Międzynarodowych Statystyk Targowych).


- Targi to także wartościowy program towarzyszący KRAKDENT-edu, całodniowe kursy medyczne, prezentacje i szkolenia firm, które wzbudzają zainteresowanie Państwa klientów.

 

- Intensywna promocja - 24 000 informatorów wysyłanych pocztą tradycyjną oraz kolejne kilka tysięcy w formie newsletterów, a także szeroko zakrojona kampania marketingowa w niemal wszystkich czasopismach i portalach branżowych.


- Organizator Targi w Krakowie Sp. z o.o. to firma znana i ceniona w branży eventowej. Mając wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez targowych, co roku gwarantujemy doskonałą obsługę i przygotowanie wydarzenia. Należymy do Polskiej Izby Targowej a nasze targi są audytowane przez Centrex.
Nasza firma w 2011 r. została członkiem prestiżowej światowej organizacji, jaką jest Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI.  Ponadto od kilku lat jesteśmy członkiem ICCA – Międzynarodowego Stowarzyszenia Konferencji i Kongresów, gwarantującego najwyższy poziom organizowanych spotkań. 

zarezerwuj stoisko


​                        


!

UWAGA! Z powodu otrzymania informacji o krążących wiadomościach z propozycją udostępnienia rzekomej bazy danych zwiedzających KRAKDENT, informujemy, że nie udostępniamy żadnych baz danych wystawców czy zwiedzających nikomu oraz z nikim nie współpracujemy w takim zakresie. Proszę więc w przypadku dostania takiej wiadomości o zignorowanie jej i nieodpowiadanie (ryzyko związane ze spamem).