Relacja z koncertu Stanisława Sojki

Jazz w Krakowie czyli Recital Stanisława Soyki


Choć od koncertu zorganizowanego przez PortalDentystyczny.pl podczas Targów KRAKDENT, minęło już kilka dni emocje i atmosfera Klubu pod Jaszczurami jeszcze nie ostygła. Po raz drugi w tym roku PortalDenstystyczny.pl miał zaszczyt zaprosić Państwa na nowy cykl koncertów organizowanych w ramach imprezy wieczornej podczas Targów KRAKDENT. O ile  realizowany od kilku lat w Poznaniu cykl Dental Jazz Story już trwale wpisał się w pamięć naszych użytkowników, to pierwszy krakowski koncert na długo nie zostanie zapomniany, a unikatowe przeżycia muzyczne jakie zapewnili tego wieczoru artyści chcemy powtarzać w kolejnych edycjach. 


Znany krakowski Klub pod Jaszczurami był bowiem w dniu 10 marca 2017r. sceną jednego z najbardziej nastrojowego recitalu z elementami sonetów Szekspira oraz piosenek Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu Stanisława Soyki.


 Koncert dla nas był zaś wydarzeniem na miarę ważnego egzaminu, który jak wynika z uznania publiczności, która szczelnie wypełniła cały klub zdaliśmy wzorowo. Mamy nadzieję, że dla wszystkich stał się wydarzeniem zapadającym głęboko w pamięć i w kolejnych latach przyjdziecie pod Jaszczury przeżyć równie niezapomniane muzyczne emocje. Tych co nie byli, serdecznie zapraszamy za rok, szkoda zmarnować taką okazję do obcowania z muzyką rozrywkową na najwyższym poziomie.


Koncert nie odbyłby się bez wsparcia naszych szanownych sponsorów KaVo Polska, KERR oraz Targom w Krakowie za co jesteśmy szczególnie wdzięczni.

                                                                                              

Zapraszamy za rok!

Zespół PortalDenstycztyczny.plStanisław Soyka

Wokalista, kompozytor, aranżer. Mówi się o nim „zwierzę muzyczne”. Ciągle się zmienia, dużo improwizuje, a mimo to jego kompozycje można poznać już po kilku pierwszych dźwiękach. Jest niezwykle charyzmatyczny i z łatwością podbija serca zgromadzonej publiczności. Uważa się za człowieka szczęśliwego. Docenia to, co już umie, ale fascynuje go możliwość dalszego rozwoju. Twierdzi, że z wiekiem muzyka sprawia mu jeszcze większą radość, którą chce się dzielić
z słuchaczami.


Stanisław Soyka – śpiewak, instrumentalista, kompozytor – już od lat należy do grona największych artystów polskiej sceny muzycznej. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu, ale nie ucieka przed wielkimi problemami współczesności. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Nigdy nie poddał się modom i trendom.

Wypracował swój własny język muzyczny przez co należy do grona artystów, których styl rozpoznaje się od pierwszych dźwięków a bogactwo repertuaru może przyprawiać o zawrót głowy. Posiada na koncie dziesiątki autorskich pieśni lecz trudno pominąć fakt, że skomponował muzykę do wielu wierszy poetów polskich i ...nie tylko