Nowości na targach 2018

PROXMED stoisko nr DC27

Kompozyt nanoceramiczny Nano Prox Fill Ultra


Kompozyt nanoceramiczny Nano Prox Fill Ultra, jest przeznaczony do wszystkich klas ubytków z naciskiem na estetykę w zębach przednich i bocznych. Jest to kompozyt jednowarstwowy z obniżonym skurczem polimeryzacyjnym do 1,3 a zawartość wypełniacza to aż 85% wagowo z czego 75% to same cząsteczki nano. Poleruje się na bardzo wysoki połysk, dlatego efekt końcowy jest zachwycający. Posiada doskonała przeziernośc, a
wykonane prace protetyczne są całkowicie zbliżone naturą do naturalnego zęba. Z powodu bardzo plastycznej konsystencji, materiał cieszy się dużym uznaniem wśród stomatologów - nie za miękki, nie za twardy, nie przywiera do narzędzi. Nano Prox Fill Ultra z ostał bardzo doceniony przez lekarzy z powodu swoich parametrów, dlatego wierzymy że jako Laureat do nagrody Krakdent,
zostanie wyróżniony wśród innych produktów zwłaszcza za komfort pracy jaki daje Państwu na co dzień
​oraz efekt pracy jaki pozwala Państwu osiągnąć.

Mikro Prox Ultra


Mikro Prox Ultra - mikrohybrydowy kompozyt z zawartością 85% wypełniacza. Bardzo estetyczny o bardzo plastycznej konsystencji. Niski skurcz oraz doskonała przezierność. Do wszystkich klas ubytków.

SHOP DENT stoisko nr D110

SEYSSO Gold Collection
 


​SEYSSO Gold to wyjątkowa kolekcja szczoteczek sonicznych przeznaczona dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość i wyszukaną elegancję. Szczoteczki występują w dwóch kolorach – białym (SEYSSO Gold White) i czarnym (SEYSSO Gold Black). Ich prestiż podkreślają starannie wyselekcjonowane materiały i subtelne, złote wykończenia. Szczoteczki wyróżniają się również bogatymi zestawami oraz najlepszymi właściwościami – szybkością ruchów, ilością programów pracy oraz wydajnością akumulatora.


Wybielająca Pasta do Zębów SEYSSO Carbon z Aktywnym Węglem
​Rewolucyjne odkrycie wśród produktów do higieny jamy ustnej. Swój głęboki, czarny kolor zawdzięcza aktywnemu węglowi, który delikatnie wybiela zęby usuwając z nich przebarwienia i osad. W połączeniu z głęboko remineralizującym składnikiem nanoXIM, ksylitolem i olejem kokosowym, tworzy kompleksową formułę dbającą o zdrowie i wygląd zębów i dziąseł. Przyjemny miętowy smak pasty zapewnia uczucie długotrwałego odświeżenia.SEYSSO Baby Pinguin Szczoteczka soniczna 0-3 latSzczoteczka soniczna dla dzieci w wieku do 3 lat. Poruszając się z prędkością 16 000 drgań na minutę zapewnia delikatne i efektywne czyszczenie zębów i dziąseł dziecka. Została wyposażona w 2-minutowy Baby Timer, który pomaga w przestrzeganiu zalecanego czasu mycia zębów. Dodatkowo podświetlana końcówka ułatwia rodzicom mycie zębów dziecka, a lekka i ergonomiczna rękojeść w kształcie pingwinka pomaga wykształcić od najmłodszych lat prawidłowe nawyki związane z higieną jamy ustnej.

​Zestaw Ortodontyczny SHOP DENT​Zestaw zawierający wszystkie niezbędne akcesoria dla osób z aparatami ortodontycznymi. W skład zestawu wchodzą: manualna szczoteczka ortodontyczna, podróżna składana szczoteczka do zębów, szczoteczka międzyzębowa, woskowana, miętowa nić dentystyczna (15m), przewleczki do nici dentystycznej (10 sztuk), wosk ortodontyczny, lusterko dentystyczne oraz klepsydra do odmierzania czasu mycia zębów (2 minuty).